Biologia totalna to powrót do sobie, do swojego źródła. To droga do swojego prawdziwego ja. To pozbycie się starych, bezużytecznych programów, które już dawno nam nie służą, a jedynie blokują nasz potencjał, radość życia, sprawiają, że chorujemy.

Biologia totalna to dla mnie totalna wolność!

Bardzo wiele konfliktów, jakie nam się przydarzają w życiu, pozostaje nierozwiązanych i zepchniętych do naszej podświadomości. Ale one nie znikają. Są tam i dopóki ich nie rozwiążemy, towarzyszą nam cały czas, pozostając jednocześnie mniej lub bardziej uśpione. Aktywują się pod wpływem długotrwałego stresu, traumy, a czasami pod wpływem innego konfliktu.

Jeśli masz poczucie, że coś cię blokuje w życiu, że wielokrotnie już próbowałeś dokonać jakiejś zmiany, ale twoje starania nie przynoszą rezultatu.

Jeśli utknąłeś w jakimś schemacie, z którego nie możesz się wydostać.

Jeśli pewne rzeczy przydarzają ci się cyklicznie i co więcej, wchodzisz w nie, jakbyś miał z nimi do czynienia po raz pierwszy, dopóki nie zorientujesz się, że znów jest tak samo, na przykład po raz kolejny wszedłeś w związek, który „tym razem miał być inny”, a wszystko i tak skończyło się źle?

Ten coaching jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszam na przepiękną podróż do wolności. Do odkrycia, kim jesteś w głębi swojego jestestwa. Coaching z elementami biologii totalnej pozwoli ci poznać blokujące cię schematy i uwolnić się od nich.

Po więcej informacji lub w celu umówienia spotkania zapraszam do kontaktu

Kontakt