Coaching dla par jest szczególnym rodzajem coachingu dla mnie. Uważam, że czas, jaki przeznaczamy na związek jest niezmiernie ważny, a jednocześnie tak łatwo nam z tego czasami zrezygnować, bo dzieci, bo praca, bo tzw. „codzienność”. Tymczasem głęboko wierzę w to, że poczucie harmonii z samym sobą, ze swoim partnerem, ze swoim życiem jest efektem jakości naszych relacji, jakie mamy z bliskimi i ta jakość dla mnie jest niezmiernie ważna.

Jeśli masz potrzebę poprawienia jakości relacji, jaką masz na ten moment ze swoim partnerem, ten rodzaj coachingu jest właśnie dla ciebie, dla was. Jeśli coś cię w tej relacji trapi i być może nawet nie potrafisz tego jeszcze nazwać, to z wielka chęcią będę wam towarzyszyła w odkrywaniu tego, czego pragniecie, potrzebujecie i w jasnym nazwaniu tego „po imieniu”.

A może wcale nie ma kłopotów, może jesteście parą, która najzwyczajniej pragnie pogłębić swoją relację, również intymną. Może właśnie teraz pragniecie iść dalej, przeżywać wszystko mocniej, głębiej, intensywniej, namiętniej i potrzebujecie wskazówek, narzędzi, podpowiedzi. Jeśli pragniecie poczuć i w pełni poznać swój bezkresny potencjał jako para, serdecznie Was zapraszam na mój autorki program coachingu dla par. Wykorzystuje w nim metody coachingu, biologii totalnej, pracy z oddechem, elementy tantry i neo-szamanizmu.

Gotowi wskoczyć w bezkres swojego potencjału? Serdecznie zapraszam!

Dlaczego właśnie JA ?

Ponieważ :

  •  Jestem w pięknym związku od kilkunastu lat i związek ten staje się z biegiem lat coraz głębszy, coraz piękniejszy, klarowniejszy i bardziej namiętny.
  •  Pracuję nad swoją relacją z partnerem każdego dnia i z wielką chęcią podzielę się tym z Wami.
  •  Nasza droga jako pary to również ścieżka samorozwoju i samoświadomości. To wiele godzin warsztatów z międzynarodowymi nauczycielami w Polsce i poza granicami kraju.
  •  Doświadczamy tego sami każdego dnia. To, czym się dzielę, nie jest tylko teorią.
  •  Głęboko wierzę w to, że dbanie o związek jest niezmiernie ważne i dzięki temu możemy osiągnąć więcej, nie tylko jako para, ale jako istota ludzka.

Po więcej informacji lub w celu umówienia się na spotkanie, zapraszam do kontaktu

Kontakt