Coaching dla rodziców, jaki oferuję, jest odpowiedzią na potrzeby rodziców, szczególnie małych dzieci oraz dzieci w wieku szkolnym, którzy szukają odpowiedzi na pytanie, jak wychowywać swoje dziecko w bliskości i partnerstwie, nie wychodząc w tym jednocześnie z roli, jaką powinien dla każdego dziecka sprawować „zdrowy” rodzic.

Jak znaleźć i usłyszeć swoją własną drogę tak, aby cały proces przebiegał w harmonii i równowadze, zarówno dla dziecka jak i dla rodziców? Jak nie zatracić się w tej roli i ze spokojem podchodzić do wyzwań, jakie niesie za sobą rodzicielstwo? Jak odnaleźć swoją wewnętrzną siłę i moc oraz rodzicielską intuicje, aby zrobić to „po swojemu”, często wbrew wszystkim „dobrym radom”, na jakie niewątpliwie narażeni są rodzice? Jak słuchać swoich dzieci, aby je naprawdę słyszeć? Jak się z nimi komunikować, aby żyć w klarowności i wzajemnym zrozumieniu swoich potrzeb? Jak czerpać w pełni z bycia mama i tatą?

Moją misją jest wspieranie rodziców w byciu „dobrymi rodzicami” w waszym własnym tego słowa znaczeniu. Aby wspierać Was i wasze dzieci w sytuacjach, które mogą być postrzegane jako „trudne”, aby wspierać Was w odczuwaniu radości z bycia rodzicem.

Pragnę towarzyszyć Wam w budowaniu takiej relacji z waszymi dziećmi, o jakiej marzycie. Pragnę całym sercem, abyście nauczyli się komunikować ze sobą w pełnej otwartości i miłości, na jaką wszyscy zasługujecie.

Sama jestem mamą 5 letniego chłopca i doświadczyłam już wielu sytuacji wychowawczych. Wiele lekcji już odrobiłam, wiele niewątpliwie jeszcze przede mną. Jedną z najważniejszych moich lekcji rodzicielstwa jest uświadomienie sobie, że dzieci są naszymi najlepszymi nauczycielami i często pokazują to, czego my sami nie widzimy i co w wielu przypadkach dotyczy niekoniecznie naszych dzieci, ale nas samych, naszej relacji z samym sobą, z partnerem, rodzicami czy nawet teściami. Dotyczy tego, co myślimy o sobie jako o rodzicach, a nawet tego, jak radzimy sobie w pracy czy w relacjach z innymi ludźmi.

Jeśli masz poczucie, że potrzebujesz wsparcia, jeśli jest coś, z czym się borykasz jako rodzic, zapraszam serdecznie.

Dlaczego właśnie JA?

Ponieważ:

  •  Jestem certyfikowanym Coachem CoachWise™
  •  Jestem też mamą 5 letniego chłopca i wszystkie te lata nauczyły mnie bardzo dużo i bardzo wiele czasu przeznaczyłam na to, aby się w tym kierunku rozwijać, uczyć i szkolić.
  •  Wiem, co to znaczy dla rodzica i dla dziecka funkcjonować w patchworkowej rodzinie na co dzień i wiem jak czerpać z tego nie tylko ogromną radość, ale i naukę.
  •  Ponieważ fascynuje mnie rodzicielstwo i fascynują mnie dzieci. Uważam, że to właśnie one są naszymi największymi nauczycielami, jeśli tylko pozwolimy sobie na to, aby się od nich uczyć.
  •  Ponieważ pojawienie się na świecie mojego synka sprawiło, że zaczęłam słuchać samej siebie i to właśnie wtedy postanowiłam iść w życiu za głosem swojego serca, a nie spełniać oczekiwania innych.
  •  Mam w sobie lekkość i otwartość dziecka i wielką uważność w podejściu do tematu, co sprawia, że osiąganie celów staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.
  •  Jestem w tym w pełni, gdyż rola rodzica jest dla mnie samej bardzo ważna w życiu.

Po więcej informacji lub w celu umówienia się na spotkanie, zapraszam do kontaktu

Kontakt

Najlepsze, co możemy zrobić dla swoich dzieci to pracować nad samym sobą i własnym samorozwojem.