Life Coaching jest głęboką metodą samorozwoju, która pomoże Ci pracować nad osiągnięciem tego, czego pragniesz w swoim życiu. Life coaching pozwoli ci to zdefiniować, nazwać i osiągnąć. To praca, która bardzo często pokazuje, czego tak naprawdę potrzebujesz w życiu, aby czuć spełnienie, spokój, mieć poczucie bycia „na swoim miejscu”. Nierzadko okazuje się, że jest to coś zupełnie innego niż pierwotnie myślisz. Life coaching pozwoli Ci poczuć, kim naprawdę jesteś w głębi swojej istoty. Pozwoli Ci zobaczyć, co i w jaki sposób robić, albo co przestać robić, aby twoje życie było naprawdę Twoje. Zobaczysz swoje schematy działania, myślenia, to, w jaki sposób podejmujesz decyzje lub ich unikasz. Zobaczysz swoje mocne strony i te, których być może nie chcesz zobaczysz, ale uwierz mi, w nich często chowa się nasza największa siła! Zobaczysz również to, co cię karmi i odżywia. To, co sprawia, że masz skrzydła, a wszystko wydaje się nagle takie proste i oczywiste. Uwolnisz się z tego, co już ci nie służy. Poznasz i poczujesz swoją prawdziwa moc i sprawczość w osiąganiu tego, czego pragniesz w głębi swojego serca. Udając się w taka podróż uzyskasz klarowność i będziesz emanować swoim prawdziwym, niepowtarzalnym blaskiem, który sprawi, że nie tylko Ty poczujesz się lepiej, autentyczniej, ale również ci, którzy cię otaczają na co dzień.

Jeśli masz poczucie, że gdzieś utknęłaś / utknąłeś, że w Twoim życiu zapanował jakiś chaos, że coś jest nie tak, coś uwiera, choć być może jeszcze nie wiesz, co to jest. Zapraszam na przepiękną, jedyną w swoim rodzaju podróż w głąb siebie. Jestem tu dla Ciebie, aby Ci towarzyszyć i pomóc Ci zobaczyć, że masz prawo żyć takim życiem jakiego pragniesz dla siebie. Co więcej, że wszystko, czego potrzebujesz już jest w Tobie!

Dlaczego właśnie JA?

Ponieważ:

• Jestem certyfikowanym Coachem COACHWISE TM, akredytowanym przez International Coach Federation na poziomie ACC

• Świadomie wybrałam ścieżkę życiową, w której realizuję się zarówno zawodowo, jak i osobiście.

• Wiele lat kroczę ścieżką samorozwoju, która pozwala mi być w pełni obecną i świadomą tego, jak funkcjonujemy jako ludzie na poziomie świadomości i podświadomości.

• Posiadam wiedzę na temat tego, jak funkcjonuje nasz mózg, nasze ciało, nasze emocje. Jakie możemy mieć programy i jak sobie możemy z nimi radzić na co dzień. Jak możemy je zmienić albo pozbyć się ich na zawsze (cokolwiek jest dobre lub możliwe dla nas na ten moment).

• Jestem głęboko zainteresowana unikatowością drugiego człowieka i mam pełną akceptację wszystkiego, co się pojawia w trakcie procesu.

• Mam wielką otwartość na drugiego człowieka i jego sposób myślenia, działania, wyrażania się.

• Sama osobiście wykazałam odwagę w manifestowaniu swoich własnych marzeń, co pozwala mi głębiej towarzyszyć ci w twojej własnej podróży.

• Wykazuję dużą lekkość i sprawczość w osiąganiu zamierzonych celów lub ich odpuszczaniu, cokolwiek jest prawdziwe na dany moment.

• Jestem szczera i autentyczna w tym co robię.

Po więcej informacji lub w celu umówienia się na spotkanie, zapraszam do kontaktu

Kontakt